By każdy dzień był świętem – co robić

Kiedy odkryjemy, czego naprawdę chcemy w życiu, a następnie zaangażujemy się w to całym sercem, umysłem, duszą,  będziemy przeniknięci obrazem celu, do którego zmierzamy, i zrobimy wszystko, by każdy dzień był świętem – tak właśnie się stanie.

Choć nikt na zewnątrz nie będzie wiedział co sprawia, że wypełnia nas radość, ekscytacja, a uśmiech coraz częściej gości na naszej twarzy, to my będziemy wiedzieć, że oto nasze życie się odmienia i nabiera nowego charakteru.

To wystarczy, by każdy dzień był świętem

Choć na razie tylko w nas, ale z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej chwili, gdy to, czym żyjemy, stanie się naszą rzeczywistością i wypełni miejsce, w którym żyjemy. Wtedy nie tylko my, ale inni również odczują atmosferę święta.

Bo przecież na tym polega życie:

by cieszyć się każdym dniem, świętować nowy poranek i wypełnionym wdzięcznością kłaść się na nocny odpoczynek wiedząc, że nic nie jest zwyczajne.

Wszystko jest wyjątkowe. Wszystko jest świętem, jeśli tylko trafimy na swój cel i wejdziemy przez drzwi, które do niego prowadzą na drogę, która nigdy nam się nie znudzi.

Podziel się, jeśli uznasz, że warto 😉