Jak uratować związek zanim się rozpadnie na dobre

Nie każdemu, mimo ślubu, udaje się uratować związek, w którym trwa nawet od wielu lat.

Mieszkając pod jedym dachem, łatwo dać się wciągnąć w pewne gierki i intrygi. Nigdy do końca od razu  nie wiadomo, o co niektórym członkom rodziny chodzi, zwłaszcza, gdy mieszkają razem dwie rodziny. Wtedy do głosu powinien dojść rozum, a wraz z nim serce.

 Jak uratować związek, zanim się rozpadnie

Zacznijmy słuchać własnego serca, zamiast podszeptów wszystkich tak zwanych życzliwych.

Podpowiedzi, co i kto jest dla nas najważniejszy. Bywa, że pempowina nie została odcięta i dorosły mężczyzna, czy kobieta, wciąż bardziej związani są z rodzicami niż z osobą, z którą idą przez życie. Niejeden związek przez to się rozpadł, a można było temu zapobiec. Wystarczyło dobrze wybrać, po której stanąć stronie, jeśli zaszła konieczność wyboru.

“Kiedy pojawili się na świecie pierwszy mężczyzna i pierwsza kobieta pojęli, że są bardzo różni. Bardzo trudno byłoby im sie pewnie porozumieć. Choć może na tym miała polegać ich wspaniała przygoda?

Usłyszawszy o tych domniemanych trudnościach, diabeł szybko się w to wmieszał. Obsiał pole, na którym wyrosły złe języki. Od tej właśnie pory, jeśli mężczyzna i kobieta chcą żyć w zgodzie, powinni być sami, jak na początku świata, zamykając uszy na każdy głos, co nie idzie z głębi ich serc.”

Podziel się, jeśli uznasz, że warto 😉