Wykorzystaj życiowe fale

Każdego dnia albo płyniemy na fali, albo jesteśmy przez nią zalewani.

Fale to wszystko, co dzieje się w każdej chwili. Tylko od nas zależy, jak to wykorzystamy. Im lepszy surfer, tym lepiej potrafi wykorzystać nawet największą i najgroźniej wyglądającą falę tak, by popłynąć jeszcze szybciej i dalej.

Wszystko wokół jest falą

Patrz na wszystko, co dzieje się w twoim życiu jak na falę.

Wczuj się w chwilę obecną, zjednocz z nią, jak surfer jednoczy się ze swoją deską, a przez nią z falą. Jeśli chce przeżyć i wciąż płynąć, musi maksymalnie zjednoczyć się z tym, co ma pod stopami i co jest wokół niego.

Wszystko. Dosłownie wszystko, co dzieje się w twoim życiu, możesz wykorzystać, by stale być na fali szczęścia, sukcesu, powodzenia i obfitości.

Ćwiczenie uczyni z ciebie mistrza

Tylko ćwicz każdego dnia, w każdej chwili.

Zamiast walczyć z tym, co staje ci na drodze, wykorzystaj to, by popłynąć jeszcze szybciej. Być może niejeden raz się “przytopisz”, ale nie zrażaj się. Bierz deskę i biegnij na spotkanie kolejnej fali. Ona jest po to, by zanieść cię tam, gdzie toczy się życie twoich marzeń. Tam, gdzie możesz żyć tak, jak chcesz.

Twoje życie już trwa. Nie przegap go!

To życie już trwa. Tu, gdzie jesteś. Popatrz na chwilę, która trwa jak na falę i płyń. Niech dobry wiatr, słońce i wewnętrzny ogień pasji, zawsze będzie z tobą!

Podziel się, jeśli uznasz, że warto 😉