Z każdym dniem bądź lepszym człowiekiem

Jako ludzie mamy w sobie ogromny potencjał stawania się jeszcze lepszym człowiekiem.

Jeszcze mądrzejszym, odkrywczym, sprawniejszym. Rozwijamy się. Rośniemy nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim życiowo.

Czy jest w twoim życiu coś takiego, w czym chciałbyś być najlepszy?

I nie chodzi tu o porównywanie się z innymi, ale o sięganie po szczyty swoich ludzkich możliwości. O życie z rozłożonymi w pełni skrzydłami swoich pasji, marzeń, umiejętności i talentów. O rezygnację z kulenia się w kącie, chowania za innymi, pogodzenia się z szarością i nijakością codziennego życia.

Mamy w sobie większą moc, niż nam się często wydaje i niż jesteśmy od lat przekonani.

Tylko może do tej pory nie zrobiliśmy tego kroku w przód poza lęk, że się nie uda, poza brak wiary we własne możliwości, poza opinię rodziny, że do niczego w życiu nie dojdziemy, poza marazm społeczeństwa, które wybrało dużo łatwiejszą drogę narzekania, krytykowania i oceniania.

Już czas, by znów poczuć wiatr we włosach, wzbić się w przestworza i z dystansu spojrzeć na wszystkie problemy i trudności,  które do tej pory blokowały nas przez wzięciem oddechu pełną piersią.

Życie toczy się dziś.

I to jest najlepszy moment, by podjąć decyzję o byciu najwspanialszym człowiekiem, jakiego widziała ziemia. Najwspanialszym przede wszystkim we własnych oczach.

Podziel się, jeśli uznasz, że warto 😉