Spokój w domu – co zrobić, by zapanował i trwał

Spokój w domu – zaczyna się w sercu i umyśle każdego jego mieszkańca

Nawet jeśli jesteśmy daleko od wydarzeń, które z pokojem nie mają nic wspólnego, możemy pielęgnować  przestrzeń wypełnioną miłością i spokojem w sobie. To najważniejsze, na co każdy z nas ma realny wpływ.

Jesteśmy jednością. Wszyscy ludzie na ziemi.
Cała ziemia i wszystkie stworzenia, wzajemnie na siebie oddziałujemy. Jeśli we mnie będzie spokój, będzie go więcej na całej ziemi. Jeśli ten pokój będzie w 1000 ludzkich serc, siła oddziaływania na cały świat będzie dużo większa.

Spokój w domu zależy ode mnie

Pielęgnujmy w sobie spokój. Szczególnie wtedy, gdy na co dzień, doświadczamy jego braku w domu. Wiem, że nie uda nam się zmusić innych do zmiany. Im więcej krzyku, tym mniej spokoju. Jeśli nie jesteśmy w stanie wypełnić się spokojem w domu, wychodźmy tak często, jak się da, nie oddalając się zbytnio i rozbudzajmy w sobie spokój. Twórzmy wyobrażenia miejsc, okoliczności, ludzi, spotkań, które emanują spokojem. Oglądajmy i słuchajmy takich ludzi – choćby nauki, które głosi Mooji – człowieka głębokiego spokoju.

Jesteś ważny i masz wpływ na ludzi, z którymi żyjesz

1% grupy ludzi wypełnionych spokojem, ma realny wpływ na zachowanie 99% pozostałych. To udowodniony naukowo fakt, dlatego tym bardziej nasz spokój może uzdrowić nasz dom i uwolnić od wszystkiego, co upragniony spokój zaburza.

Podziel się, jeśli uznasz, że warto 😉